U nás se bude cítit jako doma...
Přijeďte si k nám odpočinout...

V penzionu Star pro Vás máme připravené dva druhy pokojů - s vlastním sociální zařízením a se společným sociální zařízením.

1. patro - pokoje se společným sociální zařízením, na každý pokoj je vybaven umyvadlem.

  • 1x jednolůžkový pokoj s možností přistýlky,  
  • 3x dvoulůžkový pokoj, 
  • 2x třílůžkový pokoj
  • 1x rodinný pokoj se dvěma ložnicemi pro 5

2. patro - pokoje s vlastním sociální zařízením

  • 1x dvoulůžkový pokoj         
  • 3x čtyřlůžkový pokoj

Pro naše hosty k dispozici bezpečná úschova kol v garáži. Dobití elektrokol není problém.

Nejen rodiče malých dětí jistě ocení lednici, rychlovarnou konvici a mikrovlnou troubu, která je našim hostům k dispozici na patře.

V penzionu můžete po celý den využívat prostornou klubovnu s dětským koutkem a televizí.

Novinka pro sezónu 2019 - půjčování Paddleboardů

Stand Up Paddle boarding, zkráceně SUP, je zábavný nový sport, který se díky svému rychlému rozšiřování stal nejpopulárnějším letním "boardsportem". SUP je sportem a současně zábavou vskutku pro každého.

Zvládne jej kdodkoliv a to i bez jakéhokoliv náročného tréninku a přípravy. Paddleboarding se dá provozovat téměř na jakékoli alespoň minimálně přístupné vodní hladině. Na hladině rybníka, moře nebo řeky si užijete spoustu zábavy a pokud budete chtít, můžete i slušně potrápit své tělo mohutnými záběry pádlem.

 Projížďkách na paddleboardech se snadno vymaníte z přelidněných pláží a budete moci užívat v nějakém klidnějším zákoutí nikým nerušené pohody na osluněné vodní hladině . Pro děti jsou SUPy ideální základnou pro vodní hry a jsou zárukou skvělých prázdnin i bez WIFI.